15 доказів, що стюардеси беруть тільки обраних

Щоб стати стюардесою, одного бажання недостатньо. Ці милі дівчата, які допомагають нам відчувати себе комфортно під час польоту, проходять суворі випробування на відповідність багатьом критеріям.

15. Уміння плавати

Бортпровідники різних компаній повинні бути в змозі проплисти не менше 20 метрів (як, наприклад, Ryanair). Стюардеси British Airways повинні пропливати мінімум 50 метрів без допомоги. Це необхідні навички у разі вчинення літаком вимушеної посадки на воду.
14. Коротке волосся

Авіакомпанії хочуть бачити своїх стюардес з акуратно укладеними волоссям, які не закривають обличчя і не заважають бортпровідниці виконувати свої обов’язки. А ось British Airways бажає бачити на своїх бортах співробітниць з волоссям не нижче плечей.
13. Відсутність татуювань і пірсингу

Більшість авіакомпаній вимагає, щоб у бортпровідників не було видимих тату, які неможливо прикрити, і пірсингу.
12. Навички виживання в джунглях

На випадок, якщо літак екстрено сяде в умовах дикої природи, бразильська TAM Airlines авіакомпанія проводить для своїх бортпровідників відпрацювання навичок, які допоможуть зорієнтуватися і вижити в умовах джунглів.
11. Сила

Найчастіше стюардесам доводиться допомагати пасажирам укласти ручну поклажу в спеціальні відсіки під стелею. Тому вони повинні бути досить сильними, адже багаж може важити кілька кілограмів. Авіакомпанія Air New Zealand вимагає, щоб їх бортпровідники могли підняти 10 кг на висоту 170 см, стоячи обома ногами на підлозі і не підводячись.
10. Відсутність родимих плям на обличчі

Це також необхідна умова для отримання посади бортпровідника у багатьох авіакомпаніях.
9. Короткі нігті

Для стюардес багатьох авіаліній неприйнятно мати довгі нігті. Компанія Hawaiian Airlines, наприклад, встановила довжину нігтя від кінчика пальців всього 3 мм і коротше.
8. Заборона на заміжжя

Це цікаво  Жінки із зброєю

Jet Airways набирають тільки незаміжніх стюардес. Втім, це правило торкається тільки «недосвідчених» співробітниць, працівникам з досвідом дозволяється вступати в шлюби.
7. Певне зростання

У кожної авіакомпанії свою вимогу, але в середньому, щоб стати стюардесою, зріст дівчини повинен варіюватися від 158 до 188 див. Важливо ще, до якої висоти зможе дотягнутися стюардеса. Так, авіакомпанія Emirates бажає, щоб їх стюардеси могли дотягуватися до 212 см у висоту.
6. Певну вагу

Як правило, авіакомпанії не вимагають, щоб їх стюардеси володіли модельними фігурами, достатньо, щоб вага була пропорційний зростанню виходячи з індексу маси тіла. Цього цілком достатньо, щоб вписатися у вимоги Czech Airlines.
5. «Правильний» обсяг стегон

Французька компанія Aigle Azur пішла ще далі — вона визначила «ідеальний» обсяг стегон для своїх бортпровідниць: не більше 100 див.
4. Молодість

Більшість авіакомпаній не дотримуються строгих вікових рамок при прийомі на роботу стюардес. А ось американські авіалінії Delta Air Lines категоричні в цьому питанні: вони наймають лише тих, кому не виповнилося 25 років.
3. Без волосся в носі і під пахвами

American Airlines вимагають, щоб їх бортпровідники з’являлися на роботу, лише видаливши видимі волосся з ніздрів, вух і пахв.
2. Знання кунг-фу

Іноді на борт літаків потрапляють бешкетники, яких не так-то просто заспокоїти. Крім того, завжди існує небезпека проникнення в літак зловмисника. Тому Hong Kong Airlines вважають корисним проводити для своїх стюардес заняття з кунг-фу.
1. Красиві ноги

У Китаї шалена конкуренція в професії бортпровідників. Тому і вимоги постійно стають більш жорсткими. Тренування стюардес більше нагадують військову муштру: дівчат вчать бойовим мистецтвам і вміння терпляче стояти з пляшкою на голові для гарної постави і затиснутим листком паперу між колін для правильного положення ніг. А ось одне із самих дивних вимог до стюардес в China Southern Airlines: її ноги повинні бути стрункими — ніяких X – або O-образних ніг!

Це цікаво  Няшные дівчата в армії

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *