8 деталей чоловічої зовнішності, які притягують жінок, як магніт

У кожної жінки є свої переваги в чоловічій зовнішності, які роблять представників сильної статі привабливою в її очах.

Жилаві передпліччя

Перекачані руки здаються жінкам надто неприродними. Зате сильні, жилаві руки на підсвідомому рівні вселяють довіру, адже їх володар напевно умілий чоловік. До того ж на такі руки просто приємно дивитися.
Легка щетина

Численні опитування і дослідження показали, що прекрасну половину людства більше приваблюють чоловіки з легким рослинністю на обличчі (триденною щетиною), ніж гладко поголені або чоловіка з бородою. З точки зору еволюції волосся на обличчі є ознакою агресії, саме тому представники сильної статі з щетиною здаються жінкам більш мужніми: вони бачать у них потенційних мисливців і здобувачів.
Густі брови

Густі брови акцентують увагу на очах і роблять погляд більш відкритим, що психологічно відразу спонукає жінку до більш щирого і довірчого спілкування.
Очки

Чоловік в окулярах виробляє на жінку враження людини відповідального та уважного, а погляд з-за скла здається більш пронизливим і вдумливим. До того ж чоловіка в окулярах можуть здатися прекрасним дамам більш беззахисними або, навпаки, сильними і незалежними. І не варто забувати про те, що окуляри відразу асоціюються з високим рівнем інтелекту.
Шрами

Вчені довели, що шрами на чоловічому обличчі приваблюють жінок. Вони сприймаються як показник сміливості і відваги. Підсвідомо представниці прекрасної статі проектують здатність чоловіка постояти за себе на його ставлення до супутниці і майбутнього потомства. До того ж шрами асоціюються з почуттям небезпеки, з якимось забороненим плодом, який, як відомо, завжди солодший.
Зачіска

За результатами опитування серед відомих жінок-стилістів і модних блогерів з’ясувалося, що найбільш приваблива зачіска — це досить короткі волосся з боків і трохи довші на маківці. Наприклад, як у Райана Рейнольдса і Ченнінга Татума.
Високі вилиці

Це цікаво  Чого ми не знали про жінок або 20 вражаючих фактів про жіночому полі

Британські вчені (так-так, саме вони провели експеримент, в ході якого попросили піддослідних оцінити особи тисячі незнайомців. Виявилося, що люди з високими, яскраво вираженими вилицями здалися їм найбільш надійними. Згідно з іншим дослідженням, любов жінок до високих вилицях у чоловіків послужила поштовхом (але не була єдиною причиною) для еволюції будови щелепи наших далеких предків. Справа в тому, що представниці слабкої статі чоловікам з іклами віддали перевагу чоловіків з масивним підборіддям. Так особи у чоловіків стали ширше і вони почали втрачати передні ікла.
Живіт

2 тис. дівчат попросили відповісти на питання, який живіт виглядає найбільш привабливим. 8 % опитаних зійшлися на тому, що найкращий варіант — це рельєфний живіт бодібілдера з великою кількістю м’язової маси, 10 % проголосували за невеликий «пивний» живіт, а решта 82 % обрали спортивну, підтягнуту, але не перекачанную фігуру

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *