Бум пластичної хірургії в Кореї

У Південній Кореї пластична хірургія стає повальним захопленням сродним одержимості
По мірі того, як технології удосконалюються, пластична хірургія стає все дешевше, безпечніше, ефективніше і популярнішим по всій Землі. Але ніде вона не стала таким повальним захопленням, навіть одержимістю, як у Південній Кореї, де, згідно з даними 2009 року, на п’ятьох жінок В Сеулі припадає одна така процедура. Всі жінки в Кореї хочуть виглядати однаково: світла шкіра, маленький ніс, великі очі і V-подібний підборіддя.

 

Корейці роблять пластичні операції, щоб досягти зовнішності, яку вважають ідеальною, набагато частіше, ніж представники інших країн. Кожна п’ята жінка йде тут на подібну процедуру.

Навіть Міс Корея 2012 року, за її власним визнанням, робила пластику. Після цього визнання багато хто вирішив, що її перемога в конкурсі краси була нечесною, але Ю Мі парирувала: «Я і не казала, що народилася красивою». Корона залишилася при ній.

Пластичні операції стали нормою і звичною темою обговорення. Люди можуть поцікавитися, де ви зробили собі такий гарненький носик, і це не буде безтактністю. Це все одно, що запитати, в якому бутіку ви купили дизайнерську сумку.

Дівчата без зніяковілості розповідають, що саме вони собі підправили.

Обличчя моделі Кім Тай-Хе – одне з найбажаніших для жінок, що звертаються до пластичних хірургів.

Одне з найпопулярніших в Кореї реаліті-подання називається «Дозвольте ввійти». Учасники розповідають жалісливі історії про те, через які приниження їм довелося пройти, поки пластичні хірурги не підправили їх зовнішність.

Найчастіше піддаються корекції носи і віки. Ці операції настільки звичними, що їх називають «базисними».

Корейці, може, і намагаються наблизитися до західних стандартів краси, але не хочуть в цьому зізнаватися.

Це цікаво  Висока брюнетка в прекрасному білизна і рожевих колготках

Нерідко під ніж пластичних хірургів лягають навіть дівчатка-школярки. Насправді, тут вважають, що чим раніше зробити операцію, тим «натуральней» вона буде виглядати в майбутньому. Років через п’ять цих дівчаток неможливо буде впізнати.

Деякі батьки заохочують бажання дітей зробити собі пластичну операцію. «Всі навколо стають красивіше і красивіше, і батьки не хочуть, щоб їх діти були такими каченятами» – сказала вона корейська жінка. Пластична операція може стати шикарним подарунком до випускного.

У пресі багато жартували щодо того, що багато учасниці конкурсу Міс Корея 2013 виглядають як близнята – немає сумнівів, що деякі з них стали красунями не без допомоги пластичної хірургії.

Один з найбільш небезпечних в даний момент трендів – це перестроювання верхніх і нижніх щелеп. Ця «подвійна щелепна операція» раніше призначалася для виправлення серйозних дефектів, але зараз її широко використовують для досягнення більш витонченого контуру обличчя.

Звичайно, пластична хірургія завжди пов’язана з ризиком, включаючи нечутливість окремих ділянок обличчя або навіть параліч. Але багато жінок розглядають цей ризик просто як ціну за можливість виглядати сліпуче.

У Кореї всі впевнені, що успішність жінки безпосередньо пов’язана з її зовнішністю. У красуні більше шансів на вдалий шлюб, бажану роботу і добре ставлення оточуючих.

Чоловіків це теж стосується – реклама пластичних клінік запевняє, що зовнішня привабливість гарантує їм удачу і в особистому житті і в роботі. У Кореї є навіть спеціалізовані чоловічі клініки пластичної хірургії.

Корея заробила славу Мекки пластичної хірургії. Корейські доктора добре навчені і володіють всіма останніми методами. Існує навіть спеціальний закон, який дозволяє лікарям інших спеціалізацій перекваліфікуватися в пластичних хірургів.

Пластична хірургія – настільки вигідна справа, що в південній частині Сеула утворився так званий «пояс краси», де в найдорожчих кварталах зосереджені клініки.

Це цікаво  Наречена в білих панчохах

У всіх станцій метро – величезна кількість реклами, що обіцяють фантастичні результати.

Ринок пластичних послуг швидко зростає, разом з тим ціни на операції стають все доступніше. Процедуру, яка в США коштує не менше $10 000, в Кореї можна зробити за $2000 або $3000.

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *