Фотографії дружини, зроблені в різні періоди

Кому не сподобається, не засмучуйтесь, на смак і колір всі фломастери різні. Моя дружина не фотомодель, але я її люблю такою, яка вона є.
Трохи про свою дружину… Вона обожнює займатися сексом, усіма видами і у всіх позиціях, і в пелотку, і в рот і в попку, і зверху, і знизу, і збоку. особливо обожнює, коли я роблю їй кунілінгус (таку солодку пелоточку гріх не полизати), а потім жорстко трахаю в колінно-ліктьової позиції, тобто ззаду. Реагує вона на це пристрасно і дуже голосно, думаю, що чути навіть сусідам. Постійно вражає своєю прыткостью і ентузіазмом.
коли у мене болить голова”, чи то пак втомився і не в формі (у мене це буває в рази частіше, ніж у неї ), вона активно мастурбує, іноді по 5-8 разів за ніч.
Не дивлячись на те, що частина фотографій з волохатою пелоткой, дружина любить робити регулярно повну депіляцію (під маленьку дівчинку), чого я, власне, тільки радий (якщо забути про втрату півтора рублів за раз). Півзаходів у вигляді всяких смужок і трикутничків я не визнаю – небудь волохата, або зовсім голенькая (краще звичайно голенькая). Від мене, правда, вимагає того ж. Не депіляцію, звичайно ж, але дуже коротку стрижку та гоління лобка мпх і кокосів. Так що сімейне життя – це низка компромісів. іноді, коли немає часу дійти до салону краси, я сам ніжно і акуратно голю її дірочку.
Дружину дуже люблю і трахаю часто і з задоволенням. Варто потискати і посмоктати її груди (а особливо зараз, коли вона годує), як у неї відразу стає мокро в трусиках. У період вагітності у жінки була епічна мастило в піхву і просто запаморочлива хіть, благо не потрібно було ніяк оберігатися, трахкали як зайці на галявині – активно і часто. а коли я не міг, вона наяривала пальцями.
У звичайній, робочої і суспільного життя вона сама скромняша, ні за що не здогадаєшся, що вона настільки стурбована сексом. Хоча в період побачень і залицянь трахнув її прямо в кімнаті, сусідній з її батьками, її бідолашний батько аж йшов погуляти, щоб не чути цього неподобства. Інтелігенти, що з них взяти. Як згадаю, аж прямо ніяково.
У перспективі, дружина не виключає заняття сексом з жінкою, яка б їй дуже сподобалася, в тому числі й спільно зі мною (на даний момент вона безумовно б віддалася Шарліз Терон і Ніколь Кідман, чого, на жаль, не бувати). Я ж, у перспективі (років через п’ять), розглядаю пошук підходящої сімейної пари для свінгу: цікаво подивитися як її буде смажити інший чоловік, при цьому трахая його жінку, при чому все це в живу, без презервативів (зрозуміло з довідками про дослідженні вен. диспансері) – я збоченець, не пинайте.

Це цікаво  Ірина гуляє по рідному містечку

Як “правовласник” (будь вони не ладны), прошу не перезаливать на інші ресурси. Хочу поділитися виключно з аудиторією Аматерки:

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *