Хлопці діляться эпичными історіями про те, як вони помстилися своїм невірним другим половинкам

Що може зачепити почуття людини сильніше, ніж зрада з боку об’єкта власної любові?Начебто сумно це не звучало, але недавня сумна статистика свідчить, що близько 57 відсотків чоловіків не найменш 54 відсотків жінок хоча б раз у житті змінювали власній 2-ой половинці.

Ну що робити чоловікові, якому не пощастило зловити свою благовірну на гарячому або іншими способами вивести її на чисту воду?Зараз ми підготували вам колекцію епічних історій від чоловіків, які твердо вирішили, що помста це страва, яку подають прохолодним, і відшукали фантастично чарівні методи поквитатися зі своїми неправильними женушками і подружками.
«Зараз їй і правда буде складніше…»

«Через спільних друзів дізнався, що моя подружка, яка жила зі мною спільно найбільш 2-ух років, цілий рік зраджувала мені з якимось хіпстером. Першим моїм бажанням було розлучитися з нею в цей же вечір, але я взяв себе в руки і вирішив, що хтось же повинен дати їй урок етики подружніх відносин. Так хто, якщо не я?Я більше місяця методично підкладав їй пляшку шампуню крем для депіляції і дивився, як вона лисіє у мене на очах. Зараз їй буде важче відшукати собі любовничка, хех».
«З днем народження, сонечко!»

«У мене вже здавна були підозри на рахунок того, що моя кохана дружина мені зраджує. Я не був упевнений до кінця, замислювався, може бути, вона веде себе так дивно тому, що трохи охолола до мене за довгі 5 років шлюбу. Але коли я запитав у неї, як вона хотіла б провести власний прийдешній день народження, а вона заявила, що не бажає святом, все одно буде посилено працювати, і взагалі, чому б мені на пару днів не зганяти з друзями на рибалку, у мене миттєво відпали будь-які сумніви. Загалом, я сказав їй, що справді поїду, а сам покликав всіх її знайомих, друзів і рідних під приводом того, що бажаю влаштувати нашій бідній трудівниці сюрприз і закотити реальну святкову вечірку. В День X я тихенько відкрила вхідні двері ключами і провів всю компанію наверх. Так, незручно їй, напевно, було, коли вона раздвигала ноги перед своїм коханцем років на вісім молодее неї на нашій подружньому ліжку, в той час як я, її матуся з татусем і всі наші спільні знайомі увірвалися в спальню з повітряними кульками і гучними покликами «Сюрприз!З днем народження, сонечко!» Ось тобі й день народження».
Perfume De La Urine

Це цікаво  Пацієнт відмовився пояснювати лікарям, звідки в його дупі взявся стакан

«Дізнався, що моя жінка мені зраджує. Перед розставанням відлив половину вмісту пляшечки її супер-мега-дорогих французьких парфумів, на які вона заради понтів перед подружками угробила всю свою зарплату, і пописав в пухирець. Не знаю, по-моєму, як пахло, так і пахне, нічого особливо не змінилося».
«Санта-Барбара» в домашніх умовах

«Після того, як випадком відшукав в телефоні у власної дружини SMS від коханця, вирішив поміняти їй у відповідь. Зараз вона спить з якимось чоловіком, а я сплю з її старшою сестрою. Чесно?При вимкненому світлі різниці фактично не відчув».
Дорого і сердито

«Давня добра класика. Дізнався, що жінка мені зраджує. На наступний вечір повів її в розкішний архідорогий ресторан, виголосив, що хочу вибачитися перед нею за всі образи і поговорити про наших відносинах. Запропонував їй замовляти все, що душі завгодно, все одно я плачу. Після того як сума рахунку перевалила подекуди за 400 баксів, виголосив, що вийду покурити, через кілька хвилин повернуся, і розслаблено поїхав додому. Загальні друзі пізніше розповіли, що вона дуже сильно розсердилася».
І приз дістається…

Коли справа доходить до помсти своїм неправильним другим половинкам, гран-прі, неодмінно, йде татуювальника на ім’я Райан Фіцжеральд, який зустрічався з жінкою по імені Россі Бровент і в один гарний день дізнався, що його любов зраджувала йому протягом усього часу їх відносин.

Дізнавшись цю шокуючу новину, Райан не розгубився і став вичікувати придатного моменту, щоб помститися изменщице, який, вообщем, підвернувся досить скоро. Коли Россі попросила власного хлопця набити їй на спині тату за мотивами «Хронік Нарнії», Райан відрадно погодився з тією лише умовою, що його благовірна підпише «одну невелику звичайну юридичну папірець», мовляв, вона дозволяє майстру без допомоги інших вибирати ескіз малюнка і завчасно відрікається від усіх претензій.

Це цікаво  Ще одна жертва пластичної хірургії

Загалом, татуювання жінка все-таки отримала, правда, виявилася зовсім не «Нарнія», а ось цей чудовий нарис, який ви зможете бачити вище. Пізніше Россі все таки подала проти креативного татуювальника судовий позов, але вчасно підписана папір однозначно вирішила фінал справи.

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *