Найцікавіші факти про шлюб

Вчені постійно вивчають відносини між чоловіком і жінкою і приходять до дивних висновків. І ось найцікавіші факти про шлюб, які вдалося виявити.

Як виявили австралійські вчені, медовий місяць – це насправді міф. Насправді, пара стає по-справжньому щасливою після першого року шлюбу.

Онлайн-ігри здатні зашкодити відносинам. За словами вчених з Університету Брігама, 75 % подружжя-геймерів прикладають більше зусиль в ім’я збереження мирного шлюбу.

Вчені з Університету Флориди виявили цікаву річ: злість корисна для відносин. Однак ця злість повинна бути короткочасною.

Одне незвичайне дослідження довело, що сожительствующие пари набагато щасливішими, ніж подружні. Співмешканці виявляють більше поваги і більше щасливі.

Що стосується занять сексом, то техаські вчені прийшли до висновку: чим пізніше людина позбавляється цноти, тим більш високий рівень задоволеності в зрілому віці. Те ж саме стосується і перших сексуальних відносин з партнером: вони не повинні мати місце на першому побаченні, пише Raut.ru.

Ще одне дослідження виявило, що люди, які перебувають у шлюбі, живуть довше, ніж одинаки, а, крім того, рідше хворіють серйозними захворюваннями. Користь для здоров’я більш яскраво виражена у подружжя, ніж просто співмешканців.

Американські вчені виявили, що молоді люди до 30 років, як і раніше вірять у казки: вони вважають, що їхній шлюб триватиме все життя.

Британські вчені довели, що жінки у шлюбі вживають більше алкоголю, ніж самотні. А ось чоловіки, навпаки, зав’язують з пияцтвом.

Як повідомляв , настільки неэротичные на перший погляд науки, як фізика, хімія або анатомія, дозволили зробити чимало дивовижних відкриттів в “царстві бурхливого сексу”.

Це цікаво  Чудеса макіяжу

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *