“Не повія, а подарували”. Що кажуть дівчата, що живуть за рахунок багатих “папіків”

Дівчатам з малих років вселяють, що непогано б вдало вийти заміж, народити дітей і радіти з милим рай у курені або в “панельці” на околиці міста. Деяких дам таке щастя не влаштовує, і вони вирушають шукати багатих “папіків” на спеціальні сайти.
“Це не проституція!” – заявляють вони в один голос. А ми нікого не засуджуємо. “Розумний журнал” розповідає історії трьох жінок, провідних дійсно шикарне життя за рахунок побачень з багатими, але вже немолодими чоловіками.
“Хочу, щоб дочки пішли по моїх стопах”

37-річна Ніна Петерсон живе у Флориді. Більшу частину життя вона провела, радуючи і розважаючи своїм суспільством багатих літніх чоловіків. Деяким з них довелося навіть розщедритися на її екстремальні пластичні операції.
Молодші дочки Ніни в захваті від такого способу життя, від всіх подарунків і розваг, які у них є.
Дев’ятирічна Джуліана щаслива за маму і вважає, що в майбутньому подібні відносини підійшли б і їй:
“Я б хотіла мати поруч такого чоловіка, який би платив за все, тому що тоді мені не довелося б про це турбуватися. Мамин “татуньо” купує їй багато подарунків, дає гроші. Коли вона отримує ті гроші, то возить нас у відпустку, або купує милі сукні. Добре, що вона щаслива”.

Ніна з 9-ти річної Джуліаною і 12-ти річної Имани
Сама мати не наполягає, що її дочки повинні продовжити її справу, але зазначає, що не стане перешкоджати, якщо дівчинки виберуть цей шлях.
“Життя утриманки дозволила мені подивитися світ і непогано заробити, я познайомилася з дивовижними людьми. Самі розкішні подарунки, які я отримала автомобіль за 200 тисяч доларів і будинок, в якому я зараз живу. Обожнюю його! Бачили мій басейн?”.
Щоб домогтися такого тіла і особи, Ніні довелося зробити безліч пластичних операцій. Найбільш значною стала операція по збільшенню грудей, про яку жінка, втім, анітрохи не шкодує:
“Кожна з моїх грудей важить три кілограми, але я люблю великі сиськи, так і мій спонсор теж. Не хочу його розчаровувати”.

Це цікаво  Зачіска гейші: японська укладання волосся

Хоч Ніна відкрито говорить про сексуальному аспекті своїх відносин, вона наполягає, що життя утриманки сильно відрізняється від життя повії:
“У цій справі зовсім не обов’язково займатися сексом. У нас з кавалером є інтимні стосунки, але він витратив на мене 30 тисяч доларів перш, ніж це сталося”.
Ніна розуміє, що її вік у цій справі не нескінченний, а тому прагне накопичити більше коштів на подальше життя. В майбутньому жінка мріє відкрити академію для утриманок, де молоді дівчата могли б навчатися того, як себе вести і як слідкувати за собою.

“Мій хлопець радий, що я приношу дохід”

18-річна канадська студентка Вінні Мей вже кілька місяців зустрічається зі зрілими багатими чоловіками, заробляючи на цьому гроші і отримуючи подарунки.
За її словами, всі ці побачення носять лише платонічний характер.
Дівчина не посоромилася розповісти про це своєму хлопцеві Мейсону, який працює в ресторані.
“Я страшенно нервувала перед тим, як зізнатися йому в своєму способі заробітку. Спочатку він був проти, а тепер іноді жартує, що я кохана дівчина і хоча б почала заробляти гроші”.

Вінні та її хлопець Мейсон
Перш Вінні працювала в місцевому “Макдональдсі”, але в 2016 році одна з колег розповіла їй, що існує подібний спосіб заробітку, який приносить непоганий дохід.
Зареєструвавшись на сайті знайомств, Вінні стала отримувати тонни повідомлень із запрошеннями на побачення від чоловіків у віці, готових заплатити за зустріч.
До нинішнього моменту дівчина встигла заробити три тисячі доларів, отримати від залицяльників новий одяг, сумки, IPhone і провести з одним з “папіків” вихідні на Ніагарському водоспаді (клієнт згодом був їй відкинутий як занадто “приставучий”).

Це цікаво  Бабусі-боксерки з Південної Африки

Дорогий годинник – подарунок одного з спонсорів
Вінні твердо знає, що зароблені кошти будуть витрачені на інженерну освіту.
Отримавши доступ до розкоші і світського життя, дівчина переконана, що ніколи не буде змінювати свого хлопця з багатими “папіка”.
“Я ніколи в них не закохуюсь. Сприймаю цих чоловіків як друзів або наставників, які ще й гроші платять”.
Хоч студентка і не планує в найближчому майбутньому припиняти зустрічатися із заможними чоловіками за гроші, її жахливо розчаровує кількість одружених, кличуть її на зустрічі. “Чоловіки, що, все так себе ведуть?” – запитує вона.

“Мене збуджують тільки багатії”

25-річна британка Симон Тул в місяць витрачає тисячі фунтів на дизайнерські речі і розкішні подорожі. Все це добро їй оплачує ціла юрба багатих літніх “папіків”, але дівчина наполягає, що вона не ескорт.
Вона кличе себе “професійної тусовщицею” і не збирається відмовлятися від подібного способу життя.
Квартира в Лондоні, абонемент в спортзал, збільшення грудей дизайнерський одяг, тусовки і подорожі – все це їй забезпечують літні залицяльники.
“Ніколи не стала б зустрічатися з невдахою, – каже Сімон, – вони здаються мені непривабливими”

Симон на пляжі в Дубаї
Симон ніколи не прокидається раніше полудня, потім йде в спортзал, на манікюр, обідає з найкращою подругою, а після відправляється розважатися. Щотижня вона купує нову сумочку, а самий розкішний подарунок, який їй коли-небудь робили – новенький автомобіль.
Симон запевняє, що ці відносини спрямовані не тільки на сексі і грошах:
“Люди думають, що таким, як я доводиться супроводжувати старих товстих дядьків і спати з ними за першою вимогою, але це не так! Вони дивляться на мене, як на дочку, вони піклуються про мене, розумієте?”.

Це цікаво  Мамка зі сміхом тролить зірок

Найстаршому з кавалерів дівчини було 62 роки, але цей досвід виявився для неї складним – різниця в 38 років надто велика.
Незважаючи на критику її нетрадиційного способу заробляти на життя, Сімон вважає себе щасливою:
“Люди не розуміють, як можна розраховувати на когось іншого і жити за чужий рахунок. Але я не заперечую! Нехай говорять, що хочуть – зі мною це працює і слава богу”.

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *