Перші фото з фестивалю Burning Man 2017

27 серпня в Неваді почався легендарний фестиваль Burning Man 2017, присвячений мистецтву і «радикального самовираження». За тиждень 70 тисяч осіб побудують в пустелі Блек-Рок тимчасовий місто Блек-Рок-Сіті, а вночі 4 вересня спалять дерев’яну статую людини. Уявляю вашій увазі перші фотографії з фестивалю.

Все, що відбувається на Burning Man, створене його учасниками. Кожну інсталяцію придумують заздалегідь, на неї можна пожертвувати гроші. Ось список цього року.

Після заходу в останній день спалюють дерев’яну фігуру в центрі табору — тому фестиваль і називається «людина, що Горить».

Місто Burning Man представляє з себе підкову. На шести годинах центральний табір, а навпроти нього, на дванадцять годин, — храм. На трьох та дев’яти годинах відбуваються різні заходи.

Учасникам потрібно самостійно забезпечити себе всім необхідним і нічого не залишити в пустелі після від’їзду. Гроші при цьому заборонені, продається тільки лід і кава — а решту потрібно привезти з собою. Їжу, воду, плиту, змінна білизна, спальні мішки і так далі.

На території заборонено звичайні автомобілі, тому тут пересуваються на велосипедах і так званих арт-карах — творчо перетворених механізмах. Костюм краще зробити самому.

Кожен рік у фестивалю нова тема, в 2017 році це «Радикальний ритуал».

У 2004 році засновник фестивалю Ларрі Харві придумав знамениті 10 принципів Burning Man: це радикальне самовираження, радикальна самодостатність, повне включення в те, що відбувається, відповідальність, готовність дарувати і приймати дарунки, неоставление слідів, громадські зусилля, принцип «тут і зараз», принципи участі та декоммодификации (тобто незалежності від капіталістичних цінностей).

Учасники фестивалю додатково до власного імені отримують на фестивалі так звані «імена плайя».

Квиток на Burning Man коштує від 500 доларів, але, щоб купити його, доведеться постаратися: зареєструватися, дочекатися розпродажу і не запізнитися на неї більше ніж на 30 секунд. Поїздка на фестиваль з Росії обійдеться в 5000 доларів або дорожче.

Це цікаво  Як Росія міняє голлівудських зірок (12 фото)

Burning Man — культовий фестиваль для бізнесменів зі сфери ІТ: сюди приїжджали генеральний директор Facebook Марк Цукерберг, засновник Google Сергій Брін і глава Space X і Tesla Елон Маск.

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *