Після пластики сідниці виглядали, як після укусу акули

Після невдалої пластичної операції сідниці цієї жінки виглядали так, ніби їх намагалася відкусити акула. Хірурги видалили звідти занадто багато жиру, після чого на сідницях залишилися величезні діагональні шрами.

36-річна мешканка британського Хартфордшира Хейді Фолкнер вирішила пройти через пластику сідниць після того, як вона за три роки схудла з 100 кг до 50 завдяки гастрошунтированию. Задоволена результатами такої трансформації Хейді хотіла зробити своє тіло більш симетричним і позбутися великих обсягів зайвої шкіри, що викликає некрасиві складки.

Тому вона вилетіла до Праги, де їй запропонували проведення даної операції всього за 2 000 фунтів, що значно дешевше, ніж на батьківщині. У тій самій клініці напередодні Хейді проходила через абдомінопластику, і результати операції її цілком влаштували. Однак вона прийшла в жах на наступний день після пластики сідниць, коли прокинулася від наркозу.

Жінка виявила величезні шрами – її сідниці повністю втратили свою форму і, за визнанням Хейді, виглядали так, ніби їх намагалася відкусити акула. До того часу жінка вже витратила всі заощадження свого життя на гастрошунтирование, абдомінопластику і пластику сідниць, тому у неї не було грошей на виправлення проблеми.
На щастя, допомогли жінці творці телепрограми “Понівечені тіла”. Пластичний хірург Патрік Малуччи провів операцію, яка тривала майже три години і являла собою пересадку жиру, взятого з стегон і колін жінки в область сідниць. Хоча Хейді все ще не задоволена своїм тілом, вона вже помітно спокійніше ставиться до п’ятої точки

Це цікаво  Карнавал в Ріо-де-Жанейро

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *