Погана вчителька Саманта спала з 14-річним школярем, знімаючи з ним секс-відео замість домашки

32-річна Саманта Чиотта, вчителька з Каліфорнії, звинувачується в сексуальних відносинах з 14-річним учнем її школи. Підліток виклав у Snapchat відео, на якому мати двох дітей розгулює перед ним в одній сорочці і трусиках і вживає алкоголь.

Один з учнів школи розповів про незвичайним відео своїм батькам, а ті звернулися в службу захисту дітей. Опитування учнів показало, що багато з них знали про відносини Саманти і підлітка. Більше того, існує ймовірність, що вчителька вступала в зв’язок відразу з кількома хлопчиками зі своєї школи.

За інформацією слідства, вчителька виявила підвищений інтерес до підлітка ще в 2015 році. Мати хлопчика померла, а його батько перебуває у в’язниці, тому Саманта позиціонувала себе як захисницю нещасного дитини. Родич підлітка знав про увагу вчительки до його підопічному, але не здогадувався про характер цього уваги.

Після обшуку в будинку Саманти Чиотты була виявлена її записка, адресована чоловікові. У ній жінка докладно розповідала чоловікові про свої стосунки з учнем. Після арешту Саманти чоловік подав на розлучення і отримав повну опіку над двома дітьми. У даний момент вчителька випущена під заставу, наступне судове засідання у справі відбудеться 26 жовтня.

Це цікаво  Претендентки на корону "Міс Америка 2014" (53 фото)

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *