Поняття про красу у деяких дівчат…

Як деякі дівчата намагаються здаватися красунями, але стають навпаки смішними, а іноді і страшними 🙁

1. Знімати самих себе сексуально позах.
Ми уявляємо, що ти, якоюсь абсолютно неймовірною надуманою позі, знімаєш фото за фото, поки не отримаєш одне, в якому ідеально поєднуються «природність» і «сексуальність». Це як сидіти в кімнаті і покусувати губи на камеру свого комп’ютера. Хіба так можна порушити іншої людини? Знімати саму себе було мило до того, як тобі виповнилося 11. Після, це вже виглядає просто безглуздо.

2. Фальшивий загар.
Тільки тому, що у деяких людей є легкий натуральний відтінок засмаги, не означає, що ти повинна викинути сотні доларів на пляшки з автозасмагою, який буде неякісно імітувати засмага на шкірі. Підроблений засмага виглядає фальшиво, і немає нікого більш непривабливого, ніж той, хто дуже сильно намагається бути тим, ким він не є. Не забудьте той факт, що автозагар, швидше за все, залишить свій слід на подушці, і взагалі, така жінка скрізь залишає «відтінок Африки». А таких усе більше…

3. «Товстий» макіяж особи.
Я, правда, ніколи не розумів цього, адже таким способом можна нікого обдурити. З ним твоє обличчя виглядає як мінімум дивно і твоя шкіра здається товстою і липкою. Чому б не спробувати, адже це прикольно, правда? Якщо у тебе є якісь плями, то це нормально, недосконала шкіра це не проблема, вона просто робить тебе красивою людиною з вадами. Перехід на образ «кіборга з шаром фарби» ніколи не буде працювати саме так, як ти хочеш, навіть якщо буде правильно підібраний відтінок.

4. Некомфортні підбори.
Нездатність ходити на каблуках в одну мить пере елемент сексуальності, заради якого їх одягають. Тут немає нічого привабливого, коли хтось страждає, заради того, щоб виглядати таким чином. Якщо ти не можеш ходити на підборах, придивися, кругом безліч іншої дивовижною взуття, і якщо її правильно поєднувати з іншими речами, то будеш виглядати так само чарівно. Тільки будь ласка, не муч себе, якщо тобі не дано носити підбори. Це в кращому випадку бентежить інших і змушує їх співчувати тобі.

Це цікаво  Стрункість – не запорука ідеальної фігури

5. Ліфчики з величезним push-up.
З одного боку розчаровуєшся, коли його знімаєш (повірте мені, так і є насправді). З іншого боку, це дивно, змінювати своє тіло, щоб показати іншим людям, що ти виглядаєш по-іншому. Як якщо б я поклав рушник собі в промежину, а потім ходив, випнувши вперед свій пеніс.

6. Танець тверк.
Тверкинг – це танець, де твоя жопа витворяє несусвітні коливання. З одного боку, та гіпноз, з іншого боку – це повний ідіотизм.

7. Перебір з блиском для губ.
Ця хрень виявляється скрізь. Залишається на гуртку, твоїх зубах, на шкірі навколо губ і на мені. Коли його трохи, то це виглядає набагато краще, і деяким дівчатам навіть йде. Це той образ, який краще виглядає в теорії, ніж на практиці і звичайно, стирається незграбним чином до кінця вечірки, залишаючи слід скрізь, включаючи обличчя того хлопця, з яким ти проводила час у темному куточку.

8. Клубні сукні.
Скажімо пару смішних речей про клубні сукнях. Вони виглядають такими обтягуючими, незручними, некомфортними і зазвичай бувають дуже дивного кольору. Якщо їх надіти разом з каблуками, на яких ти ледве ходиш, то це так само сексуально, як новонароджений оленя, який вчиться ходити навколо барної стійки. Поясніть мені, навіщо ви впихиваете себе в них? Я не розумію, з якою метою їх вигадали, тому що це найневідповіднішу річ, яку ти тільки можеш надіти, коли хочеш потанцювати під неймовірно гучну музику в клубі. Може мені хто-небудь пояснити ці речі?

9. Пірсинг.
Клітори і пупки, соски і губи прекрасні в тому вигляді, в якому вони є! Це милі, дивовижні частини тіла! Навіщо змушувати їх страждати, проколюючи і вставляючи в них огидний метал? Хіба це сексуально, коли крізь геніталії просмикнута срібна палиця? Між іншим, я вважаю, все це лайно так само дивно, якщо є у хлопців.

Це цікаво  Дикі вечірки студентів в Майамі

10. Сексуальні фізіономії.
Не треба робити сексуальні особи. Не треба робити сексуальний погляд. На треба кусати губи, проводити язиком по губах, повертати голову в сторону, щоб спокусливо подивитися через плече. Ви сексуальні і без цього, і імітація виразів обличчя, які використовуються тільки в дешевому порно, не роблять вас привабливим. Тобі просто буде незручно постійно «бути сексуальною». І давайте будемо чесними, таких ніхто не хоче.

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *