Приватне життя відомих порноактрис

Пропоную вашій увазі досить незвичайний погляд на приватне життя відомих порноактрис, яку можна з легкістю відстежити за їх акаунтів в Инстаграме. Читаємо далі, досить цікаво.

До своїх 26 років Брі Олсон встигла знятися в 256 порнофільмах і виграти кілька престижних премій. Якийсь час зустрічалася з актором Чарлі Шином і в одному з інтерв’ю заявила, що чоловікам повинно бути дозволено жити з такою кількістю жінок, з яким вони хочуть.

 

 

 

 

 

Саша Грей (насправді, до речі, Марина) почала дивитися порно ще в 11 років, але швидко в ньому розчарувалася. Саме тому актрисі хотілося робити якісний продукт і задовольняти фантазії кожного. До задачі вона розпочала з ретельністю, і через два з половиною місяці після свого повноліття жінка встигла знятися в 33 порнолентах. В квітні 2011 року Саша заявила про відхід з порноіндустрії, але досі продовжує радувати фанатів грою в музичній групі.

 

 

 

 

 

Дженна Джеймсон — одна з найбільш відомих, багатих і затребуваних порноактрис сучасності. Почала зніматися в порно помститися за невірність свого хлопця. Дженна завжди подобалася публіці: ще на початку своєї кар’єри вона отримувала по 60 тисяч доларів в день. За власним визнанням актриси, жінок у неї було втричі більше, ніж чоловіків, але заміж все-таки вийшла 39 років обзавелася двома дітьми.

 

 

 

 

36-літня Тера Патрік є не тільки успішною порноактрисою, але і щасливою володаркою ступеня бакалавра мікробіології і диплом медсестри. Народна (читай підліткова) любов прийшла до Тере, коли вона почала зніматися в особливо жорстких фільмах. Деякий час назад вирішила допомагати молодим талантам і відкрила агентство, що займається моделями і порноакторів, а також порностудію.

Це цікаво  Жіноче та еротичне

 

 

 

 

 

До 15 років Дженна Гейз була зразковою дівчинкою і вчилася на п’ятірки. А потім, за її словами, «відкрила для себе хлопчиків і секс» — і понеслося. У 19 років мужик Дженни купив їй щасливий квиток в порнобізнес, і з тих пір 31-річна актриса знялася більш ніж в п’ятистах фільмах.

 

 

 

 

 

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *