Рейтинг дружин по знаку Зодіаку

Згідно астрології наша особистість не в останню чергу залежить від нашого знака Зодіаку. Деякі жінки народжені для того, щоб стати частиною вашого світу, інші ж можуть не помічати, що ви існуєте. Звичайно, все залежить від індивідуальних особливостей, але якщо ви хочете дізнатися яка вона буде дружина, можливо, варто заглянути в її гороскоп.

Ось рейтинг дружин знаку Зодіаку, починаючи від самих кращих і закінчуючи найменш пристосованими для шлюбу.
1. Дружина Рак (21 червня – 22 липня)

Якщо ви шукайте відданість і хорошу стабільну основу, то жінка під знаком Рак є ідеальної партнеркою. Жінки-Раки люблять сімейне життя, і їм по-справжньому подобається бути заміжньою.
Коли ви одружитеся на неї, ви одружуєтеся на жінці, яка вкладає всі зусилля в ваш союз, і вона ніколи не буде вам брехати.
Вона схожа на вовчицю, яка залишається з вовком на все життя. У неї гарні наміри, і їй по праву належить пальма першості в рейтингу кращих дружин знаку Зодіаку.
2. Дружина Риби (19 лютого – 20 березня)

Жінки за знаком Риби володіють унікальним даром дарувати любов, і вони нічого не пошкодують, щоб переконатися в тому, що ви щасливі. Вони володіють творчим підходом, і це частково відноситься і до виховання дітей, яких вони хочуть виростити в шлюбі.
Ці жінки відомі своїм мінливим настроєм, але якщо ви зрозумієте всі нюанси характеру вашої Риби, ви розкриєте для себе справжню квітку краси і розуміння. Крім того, Риби вірні і розумні.
3. Дружина Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Під цим знаком Зодіаку народжуються одні з найприємніших людей, особливо, якщо справа стосується жінок. Ці жінки володіють живим розумом, і вони ставлять собі довгострокові цілі, які надихнуть вас.
Вас ніколи не зрадить жінка-Терези, так як вона отримує бажане за допомогою доброти, а не маніпулювання. Жінки-Терези люблять секс і романтику, і вони готові до експериментів.
4. Дружина Телець (20 квітня -20 травня)

Це цікаво  Сексуальні зомбі атакують

Якщо ви коли-небудь стикалися в любовних спорах з жінкою Тельцем, ви зрозумієте, що такі спори стимулюють шлюб в позитивному ключі.
Тельці дуже розумні жінки, і вам потрібно пов’язувати себе з ними і тілом і розумом.
Як дружина, Телець дуже постійна і віддана, а також є чудовим прикладом матері для дітей.
5. Дружина Водолій (20 січня – 18 лютого)

Жінка Водолій – сильна і незалежна, і коли вона не живе своїми ідеями, вона є дуже приємною і безкорисливої партнеркою.
Єдине, про що вам потрібно буде турбуватися, це не бути нудним, так як вона не терпить нудьги у відносинах.
Ці жінки дуже розумні, і вам потрібно не відставати. Але якби будете відповідати, дружина Водолій стане однією з кращих супутниць життя.
6. Дружина Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Буває дуже складно поєднувати роботу, будинок і дітей, але робити це, при цьому зберігаючи щасливий шлюб, причому дуже майстерно може тільки жінка Козеріг.
Коли ви одружитеся на Козерозі, ви одружуєтеся на порядку, режимі і під час оплачених рахунках.
Це дуже організована жінка, яка може бути справжньою тигрицею в ліжку, і при цьому виглядати порядної для всіх інших.
7. Дружина Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки є одними з самих люблячих і співчутливих жінок, поки їх інтереси не поміняються.
Дружина Близнюки воістину прекрасна, але вона схильна розкидатися на багато речей.
Вона надмірно винахідлива і обдарує вас відданістю і любов’ю . Однак, будучи Близнюками вона має подвійною натурою, і вам може зовсім не сподобається інша сторона.
8. Дружина Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон не найгірший вибір для партнерки по життю. Вона, безумовно розкриє ваші найкращі сторони. Однак вам потрібно володіти сильним характером, так як ця жінка буде вимагати від вас більше, ніж ви зможете дати.
І все ж її схильність ставити високу планку може дати вам те, що ви будете уявляти. Як партнерка в інтимному плані, вона подарує вам дивовижні переживання.
9. Дружина Діва (23 серпня – 22 вересня)

Це цікаво  Перетворення невисокої дівчини

Якщо ви хочете одружитися на Діві, вам потрібно стати зразковим чоловіком. У неї неймовірно розвинене почуття правильності і неправильності, і хоча це може бути прийнятно для неї, це може зовсім не підходити вам.
Іноді їй краще просто сказати:”Так, люба”, а якщо ви хочете отримати її любов і обожнювання, вам потрібно звикнути їй потурати.
Якщо ваш шлюб триває досить довго, вам напевно це вже знайоме.
10. Дружина Лев (23 липня – 22 серпня)

Вона віддає все, що є, а мати Левицю в якості нареченої – це справжня честь. Але вам варто бути обережним з її перепадами настрою.
Коли вона не отримує те, чого хоче, вона не дметься, а може виплеснути гнів. Можливо, ви чули вислів, що “Ми ранимо тільки тих, кого любимо”.
Якщо ж ви опинилися тим, кого вона любить, приготуйтеся взяти на себе удари, так як ця жінка не погодиться на менше, ніж вона хоче. І буде тільки так, як хоче вона і ніяк по-іншому.
11. Дружина Овен (21 березня – 19 квітня)

Жінки Овни чудові, гарні і прекрасні. У них легко закохатися, так як вони дуже розумні, не кажучи вже про їх впевненості в собі і здібностях.
Як дружина, Овен дуже віддана, але вона очікує плату за цю відданість, і якщо ви не відповідаєте, вона буде першою, хто залишить вас заради іншого.
Весь той вогонь, який робить жінку-Овна пристрасної і чудовою – це той же вогонь, який спалить вас дотла, якщо ви її розчаруєте.
12. Дружина Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Якщо вам подобається перебувати в підвішеному стані, тоді можете сміливо одружитися на жінці Стрільці. Це чудові жінки, поки вони отримують те, що їм потрібно.
Однак у них є така риса характеру, як волелюбність, яка часом переважує бажання зв’язати себе узами шлюбу. І хоча вони хочуть бути вірними й уважними дружинами в шлюбі, вони набагато більше зацікавлені у своїх творчих планах.
Жінки-Стрільці можуть бути прекрасними партнерками, поки ви справляєтеся з їх неординарністю. Але якщо вам це вдається, ви опинитеся в шлюбі, який близький до досконалості.

Це цікаво  Молода дівчина з шкірою старої будує кар'єру моделі

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *