Розкішний зад знаменитим на весь світ

Завжди здорово заробляти тим, у що ти вклав багато праці, і від чого всі приходять в захват. На жаль, завжди існують люди, які хочуть зіпсувати чуже щастя.
Техаська мама двох дітей Кортні Енн (Courtney Ann) змогла позбутися хейтров і перетворити любов до свого тіла в прибутковий бізнес. Благо у неї було те, з чого можна було робити бізнес. Посунься, Кардашьян. Менше ніж через рік після створення сторінки в Instagram Кортні Енн отримала більше 400 тис передплатників, і все завдяки публікаціям фотографій свого розкішного заду

Її сторінка називається “texas thighs” (техаські стегна) і розпочалася вона з захоплень її чоловіка прихильністю Кортні до фітнесу, незважаючи на дуже завантажену життя

“Мій чоловік завжди фотографує мене і каже: “Ти така гаряча’. Стаючи старше, я намагалася залишатися у формі, але разом з дітьми та іншими турботами це справжнє божевілля”, — сказала вона.
Чим популярніший ставав зад Кортні, тим менше підтримки вона одержувала з боку сім’ї та друзів

Деякі з них навіть скаржились на сторінку, щоб її видалили. І це незважаючи на те, що в профілі ніде не вказана її прізвище

“Я намагаюся, щоб на моїй сторінці було лише щастя, позитив, подяку і заохочення прагнення до досягнення цілей, неважливо фізичні вони або ж розумові. Тому я була здивована, коли стала отримувати багато повідомлень типу: “Ти мама. Ти занадто стара для цього'”
Бо що як всі ми знаємо, якщо ти стала мамою, то тобі обов’язково треба непримітно одягнутися з ніг до голови і займатися виключно дітьми, попередньо абсолютно забивши на себе

Якщо ти домігся того, до чого так старанно і важко прагнув, то чому б не похвалитися цим? Саме для цього Кортні і завела сторінку в инстаграме.

Це цікаво  49-річна китаянка Лю Єлін виглядає на 20 років

Як жінка розповіла в інтерв’ю, що навіть її діти 9 та 12 років не бачать в цьому нічого поганого: “Для них це просто частина того, що вони бачать скрізь постійно.
Вони ставляться до цього просто як ‘Наша мама виглядає красиво’, і вони прекрасно знають, як я тяжко я цього домагалася”
Незважаючи на безліч негативної критики вона завела ще одну сторінку в Instagram, перетворивши її на свій бізнес

Для передплатників на свій закритий профіль вона надає якийсь ексклюзивний контент за 10 доларів в тиждень. Але не думайте, що ці фото не більше непристойні ніж ті, які вона публікує в свій публічний профіль.
Гроші за бонусний контент + продаж футболок приносять Кортні непогані гроші. Її чоловік Нік повністю підтримує славу своєї дружини. Насправді він її фотограф.
Незважаючи на це багато чоловіків не заздрять йому.

“Коли ми йдемо на якийсь сімейний вечір, в бар або інші публічні місця, то ми стаємо набагато менш захищеними, ніж в інтернеті”, — сказав її чоловік Нік.
Він навіть створив окремий профіль в Instagram, в якому вихваляє шикарний зад своєї дружини. Таким чином дупа Кортні перетворилася у сімейну справу

Здається, у цієї пари все добре. У них є все для щастя: гроші, міцний шлюб і двоє дітей. А хейтеры для того й існують, щоб ненавидіти все навколо.

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *