Сама худа жінка в світі (11 фото)

Дуже багато дівчат у всьому світі одержимий боротьбою із зайвою вагою і готові прийти в жах при одній лише думці про, скажімо, пончику або гамбургері. Анорексик Валерія Леивитин може послужити для них гірким прикладом того, що треба полюбити себе такою, яка ти є, і не мучити себе і своє тіло.

У свої 39 років росіянка Валерія Левітін важить 23 кг і виглядає як в’язень концтабору.

Яке ж їй усвідомлювати, що вона сама довела себе до такого стану?

Як це часто буває, проблеми почалися ще в дитинстві і були безпосередньо пов’язані з батьківськими страхами: мама боялася, що її дочка виросте толстой, оскільки це було властиво багатьом членам сім’ї.

У підсумку вона посадила Валерію на дієту.

Потім жінка стала мучити себе ще більш жорсткими дієтами сама: спочатку з-за знущань однокласників, потім із-за спроб стати моделлю.

Час минав, і жінка втрачала вагу.

Досить Валерія дійшла до катастрофічної цифри в 23 кілограми, причому повернутися з цього стану в нормальний не так-то просто: організм просто-напросто відкидає багато корисні речовини.

Насправді, живе в Монако Валерія бореться зі своєю хворобою (а анорексія – це все-таки хвороба, а не примха) вже багато років, не залишаючи надію стати матір’ю і почати жити нормальним життям.

І вона в жаху від того, скільки їй приходить листів від прихильниць – одержимі худобою дівчинки вважають її прикладом для наслідування.

Валерія дуже сподівається, що її гіркий приклад застереже дівчаток і захистить від суворих дієт, здатних всього за кілька років привести до непоправної катастрофи.

Це цікаво  Ось такі були переможниці конкурсу краси на початку 20 століття

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *