У найсексуальнішою ведучою прогнозу погоди з’явилася суперниця

Не так давно ЗМІ трубили про найсексапільнішою ведучою прогнозу погоди Янет Гарсії з Мексики. Зараз встати на почесний п’єдестал збирається телеведуча з Аргентини — 24-річна Марія Сіль Перес.

Сексапільна ведуча прогнозу погоди Марія Сіль Перес працює на аргентинському телеканалі TyC Sports. З-за неї у каналу великі рейтинги, адже найбільше його дивляться чоловіки. Не лише через футболу.

Спокуслива блондинка вразила серця всіх аргентинців, показуючи в прямому ефірі хоч і прикриті, але видатні форми.

А напівоголене тіло жінка демонструє своїм передплатникам в “Инстаграме”, на який підписано практично два мільйони юзерів.

Перес ділиться не лише знімками власної апетитною фігури, але і відео, на яких демонструє правильну техніку виконання вправ у спортзалі.

Серед її шанувальників не тільки представники чоловічої статі, але і дами, які охоче цікавляться харчуванням провідною і її спортивним способом життя, — їм Марія і пообіцяла зробити свій канал на “Ютубі” під заголовком Sol Fitness, де буде ділитися секретами власного бездоганного тіла.

Нагадаємо, що раніше найсексапільнішою телеведучої була визнана Янет Гарсія, яка відає про погоду в ефірі мексиканського каналу.

Це цікаво  Китайські молодята відгуляли весілля на схилі скелі

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *