Весілля 11-річного нареченого і 9-річної нареченої розбурхала Інтернет

П’ятикласник Омар і його дев’ятирічна подруга зв’язали себе узами шлюбу в кінці серпня, повідомляють місцеві ЗМІ. На кадрах видно, як юні наречений і наречена, одягнені в смокінг і сукня з криноліном, виконують весільний танець. Батьки малолітніх наречених при цьому беруть активну участь у святкуванні.

Кадри породили хвилю обурення в Єгипті, так як, за єгипетськими законами, шлюб можна вступати з 18 років. Користувачі Мережі писали гнівні коментарі: такі середньовічні звичаї панують всього в 100 км від столиці країни.

Незважаючи на це, за даними MIGnews.com,
батьки не розуміють, що поганого вони зробили, і охоче спілкуються з журналістами.
Родичі юних подружжя, які зазнали громадському осуду, можна сказати, легко відбулися.

У Пакистані подібна весілля закінчилося арештом батьків п’ятирічної дівчинки і семирічного хлопчика. Вони вирішили одружити своїх дітей і запросили на весілля близько сотні гостей, проте свято так і не відбулося. У числі заарештованих також виявився релігійний діяч, що приїхав провести обряд.

У ПАР з розумінням ставляться до незвичайних весіль. У березні цього року восьмирічний хлопчик Санеле Масілела одружився на 61-річної матері п’ятьох дітей Хелен Шабангу. Церемонія відбулася в присутності 100 гостей в невеликій комуні тсване і культурна. Масілела самостійно вирішив пройти через обряд. Про це онука попросив давно померлий дідусь, з’явившись йому уві сні. Сім’я хлопчика поставилася до заяви сина вкрай серйозно і організувала подія всього за два місяці.

Це цікаво  Як виглядають дівчата з і без макіяжу

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *