За що чоловіки ненавидять сучасних дівчат

Якщо жіночі форуми не брешуть, сучасні чоловіки стали зовсім якісь нікчемні: ні риба, ні м’ясо, заміж не за кого йти. Самі представники сильної статі скаржаться на дівчат не настільки активно. Втім, іноді не витримують і вихлюпують образу, що накопичилася.

«Ще одна кобила?»
Жінкам властиво скаржитися, що манери у нинішніх принців на білих конях огидні. Нібито замість компліментів і ніжностей – одна суцільна вульгарщина і грубість. Виявляється, ноги у цього явища ростуть зовсім не чоловічий неотесаності.
“Я просто в шоці від манери спілкування, зараз дівчатам приємніше чути: “ти безмозка дура, іди кудись туди” і все в такому дусі замість “ти добре виглядаєш, радий тебе бачити і т. д”. Коли я запитав дівчину, яка працює у нас в колективі, чому ти дозволяєш так з собою розмовляти, вона відповіла: “А що мені плакати чи що?”. Передбачаю обурення прекрасної половини, типу ми не такі. Але я ж це не зі стелі змалював. Ви швидше побіжите за тим, хто плюне вам в обличчя, чим зверніть увагу на того, хто подарує квіти. Але принца подавай кожній. Ну так. І кінь білу в додачу. Але нахрена принцам ще одна кобила?».

«Хочуть мати хлопця і гуляти»
Чоловіки, згідно з поширених скарг, тільки й роблять, що хочуть змінювати направо і наліво, будучи у відносинах, тоді як самі дівчата ретельно бережуть вірність. Хтось у цій історії явно недоговорює…
«Мені 24. Ось, що я зрозумів. Дівчата хочуть мати при собі хлопця і в теж час гуляти направо і наліво, поки не набридне (років так до 30 ). Боже мій, чи є дівчата в цьому житті, яким відкрито кажучи, ця хтива життя не потрібна? Яка буде чекати тебе вдома вірно, ні на кого на задивляючись і не оцінюючи, зустрічати після роботи? Берегти домашнє вогнище?».

Це цікаво  Мати двох дітей витратила пристойну суму, щоб бути схожим на секс-ляльку

«Легше поховати, ніж жити»
Якщо гарний – обов’язково бідний. Якщо симпатичний старий і з пузом. Приблизно так виглядають жіночі наїзди на поєднання чоловічих гаманців і зовнішності. Хлопці, треба сказати, бачать цю ж проблему з іншого кута і не особливо розуміють, заради кого треба бути і гарним, і молодим, і багатим.
«Взагалі, зіпсувалися нині дівчата. Красиві і симпатичні нерви изведут, і їх легше поховати, ніж з ними жити, а якщо більш-менш за характером знайдеш стерпну, то обов’язково жирна або страшна, на яку і дивитися не хочеться, не те що».

«Що дівчина повинна робити? Тільки ноги розсовувати?»
Часто жінки міркують так: чоловіки вкрай знахабніли, вимагають готувати їм вечерю, гладити, та ще й в магазин ходити. Ніякого рівноправності. Тирани і жлоби.
Втім, питання про рівноправність кілька згладжується, коли мова заходить про оплату рахунків. Чоловіки, зрозуміло, просто не можуть не використовувати цей момент у відповідь зброї.
«Нещодавно зі знайомою сидимо в ресторані (сама навязалась), оплачую рахунок за себе, образилася, більше не розмовляємо. Незрозуміло мені, якщо дівчина красива, хоч тупа курка, у якої всі думки про подруг і манікюрі, що вона повинна робити? Ось чоловік повинен містити, бути завжди з посмішкою, чуйний, ніжний, розуміє, сам собі готувати їсти, прати А що дівчина повинна робити? Тільки ноги розсовувати?».

«Меркантильні і наївні»
Ще одна поширена жіноча претензія: чоловіки ведуть себе як діти, не хочуть дорослішати і мислити реалістично.
Здається, уявлення про реальному житті у сильної і прекрасної статі ох як розходяться.
“Перші запитання у дівчат: “де працюєш?”, “машина є?”. А якщо є машина, то яка? “Не 200-ї крузак? Фууууу, лузер! Скільки тобі років? 30, напевно? Я в твоєму віці вже б мала заміський будинок, 200-ї крузер, дружину, коханку, так що навчися красти!Такі подання у них тепер дитячі, меркантильні і наївні, блін».

Це цікаво  Попрацюй головою, скільки років?

«Тітки стали меркантильними – незаперечний факт (правда, поки не всі, на щастя). Була не так давно одна малолітня знайома – так вона вихід на пляж починала з автостоянки – дивилася, хто на якій тачці приїхав, щоб знати, перед ким дупою обертати. Звичайно, по одній кикиморе про всіх дам судити не можна, однак тенденція, на жаль. ІМХО з такими дамами краще справ не мати. Єдиний спосіб вживання – пару раз і забути як страшний сон!»
«Є прогалини у вихованні сучасних дівчат. Адже раніше вважалася: до 18 годкам дівчина повинна вміти готувати, утримувати будинок в чистоті, шити. А зараз: я у мами красуня, і все!».
«Вона шукає халяви для себе коханої»
Жінка, люблять стверджувати жінки, заглядає в гаманець потенційному партнеру лише для того, щоб переконатися, що він зможе бути надійним чоловіком, годувальником і взагалі капітаном корабля, на якому плисти не тільки їй, але і майбутнім дітям.
Виявляється, чоловіки не сильно вірять в таку суміш материнського інстинкту і самозбереження.
«Самка шукає багатого самця, годувальника майбутніх діток. Ха-ха, де ви бачили, щоб ці продажні були хорошими матерями? Вона шукає халяви для себе коханої завжди, так і діти для неї – засіб підробітку. Всі жінки однакові».

«Подивишся – такі бабищи»
До весілля – романтика, квіти, цукерки, а після загсу – одна суцільна битовуха: робота, диван, телевізор. Мабуть, це одна з найпоширеніших жіночих претензій про спільну життя. І начебто винен чоловік і ніхто більше…
«Яка романтика! Після весілля жінка – інша людина. За собою не слідкує, дай бог, раз в півроку на манікюр сходить. Їсть все підряд до того ж. Халат, розтягнута футболка. Звідки тут взятися бажанням влаштовувати романтичні сюрпризи…»

Це цікаво  Порноресурс опитав користувачів і створив «ідеальну» секс-ляльку

«Дивлюся на заміжніх дам, омайгад, там такі бабищи! Реально бабища. Ну і серед одногрупниць є примірники. В тому році були милі дівчатка, а в цьому – жінки за 30. Стегна – вооо. Особи – ще ширше».

Неймовірно, але правда: якщо чоловікові багато нервувати через негаразди в особистому житті, можна запросто розхитати здоров’я так, що буде вже не до побачень. А якщо до цього додати ще й шкідливу їжу, куріння і алкоголь, то все, караул кричи. Втім, при правильному підході проблем можна уникнути.

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *