Жінка з найбільшою в світі афропрической(7 фото)

Евін Дугас (Aevin Dugas) потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як володарка найбільшої в світі натуральної афрозачіски, висота якої – 18,3 см, ширина – 19,5 см і 131 см в обхваті.

37-річна мешканка Наполеонвиля (штат Луизинана, США) стверджує, що тепер майже всі жінки її містечка почали відрощувати волосся, надихнувшись її зачіскою.

 

В даний час Евін впевнена, що її зачіска збільшилася ще більше, але уточнювати розміри не захотіла, так як чекає офіційних вимірів, які будуть проведені представниками Книги рекордів Гіннесса. Свої волосся вона відрощувала протягом останніх 14-ти років.

Евін каже, що її зовнішній вигляд з об’ємною шевелюрою привертає увагу скрізь, де б вона не була. Однак у таких волосся є і недоліки: вона нерідко чіпляється за гілки дерев, сережки перехожих, двері свого автомобіля, що завдає чимало незручностей.

 

Щоб помити і висушити волосся, Евін витрачає два дні, використовуючи шампунь та 5 флаконів кондиціонера. Відразу після миття вона заплітає волосся у дві “французькі” кіски, і так вони сохнуть близько 2-ух днів. Втім, за словами Евін, вона не звертає уваги на ці незручності, оскільки вони абсолютно несуттєві порівняно з тією кількістю позитиву, яке вносять волосся в її життя.

Це цікаво  Фотосесія молодий фигуристой красуні

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *