Жіночі оргазми на знімках Беттіни Реймс

У фотопроекті «Прямо як жінка» французький фотограф Беттіна Реймс пропонує нам поглянути на інтимні і збуджуючі кадри жіночого тіла. Реймс знімає своїх героїнь з верхньої точки в момент, коли жінки імітують оргазм.

Попередження!
Зміст цього матеріалу призначене тільки для повнолітніх (18 і більше років).

Маючи величезний досвід у зйомці оголеної, Реймс вирішила взяти на себе роль «коханця», який спостерігає за вищим рівнем жіночого задоволення. Фотограф пояснює, що під час зйомки жінки не бачили її роботою, так як вона ховалася за напівпрозорою чорною тканиною. В той момент, коли героїні ніжилися на імпровізованій ліжка (нею став пол фотостудії, накритий простирадлом), Беттіна залишалася за тканиною і говорила різного роду непристойності, щоб налаштувати моделей на еротичний лад і викликати збудження.

Максимально схожа імітація оргазму вийшла не тільки завдяки риторичним зусиллям Реймс. Перед початком зйомок з моделями працював професійний візажист, який особливим чином «разгорячил» їх: подрумянил щоки, додав на тіло ефект поту, з допомогою гриму наніс на шкіру сліди від нібито здавлюють бретелей бюстгальтера або корсета.

Реймс імітує еротику без очевидних атрибутів, які вказують на те, що героїні знаходяться в сексуальному контакті. Її мета — знайти і зловити той момент між несамовитістю і екстазом, коли тіло перестає стримувати напруга і настає цілковита свобода. І здається, їй це вдалося.

Це цікаво  Особливі дівчата

You May Also Like

About the Author: Nazar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *